V košíku nic není..

HENRI Ostružnická

HENRI Holice

QALTcafé Ostrava

Prodejna Henri Olomouc centrum

HENRI CAFÉ, Ostružnická 361/5,
Olomouc

Prodejna kávy / kavárna

Po-Pá:       7:30 - 18:00
So:             9:00 - 17:00

Prodejna Henri Olomouc Holice

HENRI CAFÉ, Náves Svobody 17,
Olomouc-Holice

Prodejna kávy s ochutnávkou

Po-St, Pá:    6:30 - 18:00
Čt:               6:30 - 16:30

Prodejna kávy a kavárna QALTcafé v Ostravě

Přívozská č.p. 158/3,
Ostrava

Prodejna kávy / kavárna

Po-Pá:       7:30 - 18:00
 

Kavárna HENRI v historickém centru města Olomouce v ulici Ostružnická je naší vlajkovou lodí. Tuto kavárnu jsme otevřeli v prosinci 2013. V interiéru jsme vsadili na kvalitní přírodní materiály - dubový bar, mramorové stolky, barové stoličky a křesla z ohýbaného nábytku od českého výrobce TON. Vše jsme barevně sladili do tónů běžové a kávově hnědé. Nevšední zážitek interiéru podtrhuje speciální výmalba a jemné doplňky.

Menu kavárny jsme se snažili udělat co nejjednodušší, kromě espressa, cappuccina a latte nabízíme i nejrůznější kávové speciality, snídaňové menu. Zakousnout můžete staroměstskou máslovou trubičku nebo náš vyhlášený jablečný štrůdl se šlehačkou přelitý vanilkovým krémem.

Samozřejmě i zde můžete zakoupit kávu HENRI a HENRIsingleorigin.

Stránky kavárny:
www.kavarna-olomouc.cz

I když malá, přesto útulná. Tato miniaturní kavárnička s prodejnou se nachází v Olomouci-Holici přímo v budově pražírny. Kromě nákupu pražené zrnkové a mleté kávy HENRI se zde můžete zastavit na rychlé espresso nebo cappuccino již od časných ranních hodin. Navíc si odnesete i jedinečnou vůni pražené kávy.

Nespornou výhodou je i možnost parkování přímo před vstupem.

Více o pražírně:
www.henri.cz

Kavárna s prodejnou kávy je dispozičně a provozně pojata s ohledem na současný a v dnešním uspěchaném světě rozmáhající se trend jako espresso bar.

Samozřejmě kromě skvěle připraveného espressa se můžete zakousnout do čerstvě rozpečených croissantů, ochutnat jablečný štrůdl s vanilkovým krémem a šlehačkou nebo zkusit některý z výborných českých moštů.

Na jednom mlýnku je vždy HENRI CAFÉ Brasil, k ochutnání je i jedna z plantážních káv, kterou pečlivě vybíráme ve specifických kávových pěstebních oblastech.

Kavárna má vlastní webové stránky:
www.qaltcafe.cz